Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 401
- ...
- pagina 673
- volgende pagina
Resultaten

VLIELAND – Met "een enorme dreun" klapte zaterdagochtend de hijskraan van de Vlielander watersportvereniging Vlielandia op de Lemsteraak van de gemeentesecretaris.

SCHIERMONNIKOOG - Vliegeraars en beoefenaars van het flyboarden en kitebuggyen mogen straks op Schiermonnikoog ook aan de bak aan de noordkant van het eiland.

EMDEN/EEMSHAVEN - Rederij AG Ems uit Emden heeft de 'ongeluks- katamaran 'Polarstern' verkocht.

GRONINGEN - Het kabinet moet geld beschikbaar stellen voor het verhogen en verbreden van de Groningse dijken. De kredietcrisis mag daarvoor geen belemmering zijn. Dat zei de Groningse commissaris van de koningin Max van den Berg donderdag in De Euroborg.

De website www.zeeinzicht.nl is vanaf 6 november uitgebreid met een waddenmodule. De onderwater-natuur van de Noordzee kon op deze site al langer worden verkend via een interactieve zoekplaat.

DOKKUM - In het Lauwersmeergebied moeten meer plekken worden aangewezen waar publiek mag komen. Die wens sprak gedeputeerde Douwe Hollenga van de provincie Groningen gisteren uit tijdens de vergadering van het overlegorgaan van het Nationaal Park Lauwersmeer.

LEEUWARDEN - Vier bedrijven willen vanaf 1 maart het openbaar vervoer verzorgen op Ameland, Terschelling en Vlieland.

De aanbesteding van de concessies voor het openbaar vervoer op Vlieland, Terschelling en Ameland heeft vier inschrijvers opgeleverd.

HARLINGEN - Vliegen met een zeppelin boven de Waddenzee mag toch. De Raad van State heeft vanochtend het definitieve groene licht gegeven voor een serie proefvluchten.

WEST-TERSCHELLING - Terschellinger zeelui die onderweg zijn, moeten kunnen meepraten over politieke beslissingen die op het eiland worden genomen.

HARLINGEN - Mounir Salem, schipper van de in Harlingen vastliggende zeesleper Alois, is tot een overeenkomst gekomen met de Community Bank of Texas.

NIEUWEBILDTZIJL - Bij een dreigende dijkdoorbraak in het noorden van Friesland hoeven 4 van de 31 Friese gemeenten niet te evacueren.
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 401
- ...
- pagina 673
- volgende pagina