Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- 1
- ...
- 312
- ...
- 674
- volgende pagina
Resultaten

Een broedende ransuil is de aanleiding voor Oerol om de voorstellingslocatie het Geitenpark anders in te delen. Vorige week werd de broedende uil ontdekt door een toerist en nu is er een verandering van indeling van de locatie gemaakt, zodat de uil ook tijdens Oerol rustig kan blijven broeden.

GRONINGEN - De Waddenvereniging en de Milieufederatie Groningen verzetten zich niet tegen de komst van olieopslagtanks van Vopak in de Eemshaven.

Het gemeentebestuur van Vlieland heeft met verwondering kennis genomen van de antwoorden van minister Verburg van LNV op de vragen van CDA-kamerlid Jan Mastwijk over de onrust die is ontstaan door de uitbreiding van het begrazingsgebied op het eiland. Bij het gemeentebestuur is de behoefte ontstaan om te reageren op de beantwoording van de Minister.

Jonge excursiedeelnemer ziet walstropijlstaart

Hendrik Oosterveld, oud-regiodirecteur Noord van het ministerie van LNV, heeft de eerste Waddenpenning ontvangen. De penning is uitgereikt door de voorzitter van het Regionaal College Waddengebied (RCW), de heer John Jorritsma, commissaris van de Koningin in Fryslân.

Kansen en bedreigingen van waterpeilstijging

AMELAND - Ameland wil weer een busverbinding van de veerdam bij Holwerd met de stad Groningen.

Het noorden ontdekt nieuw 'waddengoud'. Sinds jaar en dag is de Japanse oester al in opkomst langs de Nederlandse kust. De succesvolle exoot uit Azië verschijnt binnenkort als streekgebonden specialiteit op de menukaart van Friese en Groningse chefkoks.

Demissionair minister Gerda Verburg (LNV) wil een deel van de erfpachtgrond op de Waddeneilanden verkopen aan de erfpachters. Dat heeft ze afgelopen vrijdag 21 mei bekendgemaakt.

Een AB-412-reddingshelikopter van het Defensie Helikopter Commando is afgelopen Pinksterweekend 2 keer ingezet voor patiëntenvervoer.

Net als voorgaande jaren zijn er weer Dwergsterns op de Vliehors aan het broeden geslagen. Dit jaar hebben de vogels wederom de Noord-West punt van de Vliehors als broedgebied uitgekozen. In heel Nederland broeden jaarlijks ongeveer 450 paar Dwergsterns.

EEMSHAVEN - De Eemshaven leek donderdag wel een zee van militaire voertuigen.
- vorige pagina
- 1
- ...
- 312
- ...
- 674
- volgende pagina