Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- 1
- ...
- 302
- ...
- 674
- volgende pagina
Resultaten

De in 2007 aangekondigde studie naar de haalbaarheid van een LNG terminal voor vloeibaar gas in de Eemshaven door Essent, Vopak en Gasunie is afgerond. De studie heeft uitgewezen dat er onvoldoende basis is om tot een positieve investeringsbeslissing te komen.

SCHIERMONNIKOOG - Reddingboot Koning Willem I van Schiermonnikoog kreeg maandag een zware reddingsoperatie voor de kiezen op de Noordzee.

DELFZIJL - De gemeente Delfzijl heeft bij de nationale Deltacommissie een plan ingediend voor de aanleg van zestig hectare kwelder in het havengebied.

De burgemeester van Ameland sprak deze week zijn verontrusting uit over problemen bij het uitvaren van reddingsboten van het KNRM-station op Ameland. Onder bepaalde weersomstandigheden is de vaargeul van en naar het reddingsstation ondiep en kunnen de reddingsboten vastlopen. Dat is al enkele keren gebeurd.

Deltacommissaris Wim Kuijken heeft op woensdag 25 augustus een hoeveelheid zand op de duinen van Ameland geschoven. Hiermee start Rijkswaterstaat met de strandsuppletie op de kust van Ameland tussen paal 11,6 en 16.

GRONINGEN - Er is voorlopig geen geld beschikbaar uit het Deltafonds voor de aanpak van de Groningse dijken. Dat zei Deltacommissaris Wim Kuijken donderdag tijdens een werkbezoek aan onze provincie.

Vanaf de vaste wal zout winnen onder de Waddenzee lijkt haalbaar. Dat zeggen Frisia Zout in Harlingen en ingenieursbureau Arcadis.

GRONINGEN - Ruim een derde van de Noord-Groninger dijken voldoet niet meer aan de eisen. Dat blijkt uit een inspectie van waterschap Noorderzijlvest.

AB-412 reddingshelikopter Een AB-412-reddingshelikopter van 303 Squadron op Vliegbasis Leeuwarden is gisteren 3 keer ingezet om patiënten van Waddeneilanden te halen. Aan het einde van de middag vonden 2 vluchten direct na elkaar plaats.

Deltacommissaris Wim Kuijken heeft dinsdag 24 augustus de nieuwe keermuur in Harlingen gebruiksklaar verklaard. De keermuur beschermt de bewoners tegen hoge waterstanden. De muur heeft dezelfde functie als een zeedijk en beschermt Harlingen tegen een eventuele stormvloed.

Op de noordzee is dinsdag een tallship in de problemen geraakt door noodweer. Boven Vlieland kwam de driemastklipper Elisabeth in een zware storm terecht.

Van 23 augustus tot en met 1 oktober 2010 voert Rijkswaterstaat onderhoud uit aan de damwand in de veerhaven van Harlingen.
- vorige pagina
- 1
- ...
- 302
- ...
- 674
- volgende pagina