Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 279
- ...
- pagina 672
- volgende pagina
Resultaten

HARLINGEN - De Vereniging Wadvaarders begrijpt niet waarom 250 vierkante kilometer Waddenzee verboden gebied is verklaard voor pleziervaarders. Ze stapt naar de rechter om meer ruimte te eisen. Op 14 april dient die zaak. Dat werd zaterdag bekendgemaakt op de ledenvergadering in Harlingen.

DEN HAAG - De zorg over het Waddenfonds groeit.

Rijkswaterstaat laat in Harlingen de damwand vervangen ter hoogte van waar de veerboten van en naar Vlieland aanleggen. Dit is nodig om de veiligheid van de aanlegkade en de bereikbaarheid van de eilanden te kunnen blijven garanderen.

WADDENZEE - Er moet meer ruimte komen voor toerisme op de Wadden. Dat vindt de vereniging voor Wadvaarders.

VVD-Tweede kamerlid Matthijs Huizing stelt vragen over de snelheid van watertaxi's op de Waddenzee.


HARLINGEN - Noordelijke kustvissers worden op zaterdag 5 februari in Harlingen nader geïnformeerd over visserijbeperkende maatregelen in de Noordzeekustzone.

Samenwerkingsverband VAST (Vlieland, Ameland, Schiermonnikoog en Terschelling) verhuist naar het voormalige Marechausseekantoor aan de Waddenpromenade 7-1.

Van maandag 31 januari tot en met vrijdag 4 februari 2011 oefenen F-16 jachtvliegtuigen in het afwerpen van bommen met explosieve lading op de NAVO oefenlocatie de Vliehors Range op Vlieland. In totaal worden naar verwachting 16 bommen van het type MK82 (500 ponders) afgeworpen.

De bodemdaling door gaswinning onder de Waddenzee blijft binnen de toegestane grenzen. Dat blijkt uit de rapportage 2010 van de NAM. De Commissie voor de milieueffectrapportage, die als onafhankelijke Auditcommissie optreedt, vindt deze conclusie aannemelijk.

LAUWERSOOG - Het Nationaal Park Lauwersmeer zoekt vrijwilligers voor de begeleiding van schoolklassen bij natuurspeurtochten in het gebied.

UITHUIZEN - De aanleg van windmolenparken op de Noordzee levert de Eemshaven en de havens van Harlingen en Den Helder de komende jaren duizenden nieuwe arbeidsplaatsen op.
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 279
- ...
- pagina 672
- volgende pagina