Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 226
- ...
- pagina 672
- volgende pagina
Resultaten

Vanaf nu kunnen bezoekers van de IJsselmeer- en Waddenzeeregio gebruikmaken van een nieuwe applicatie: de Beleefgids IJsselmeer-Waddenzee.

SCHIERMONNIKOOG - De reddingboot van Schiermonnikoog heeft zaterdag een zeiljacht op sleeptouw moeten nemen. De boot had problemen met het roer.

Op donderdag 10 mei laten de Terschellinger boeren hun jongvee weer los in natuurgebied De Groede. Ca. 150 koeien en 15 paarden kunnen hier tot in de herfst vrij rondlopen.

Op 3 en 4 juli 2012 vindt het achtste symposium van de Waddenacademie plaats in Den Oever. Het symposium is getiteld "Zuiderzee 2.0; tussen IJsselmeer en Waddenzee" en wordt georganiseerd in samenwerking met het Deltaprogramma IJsselmeer en het Deltaprogramma Wadden.

De NAM gaat meer gas onder de Waddenzee vandaan halen. In eerste instantie was het de bedoeling om 18 miljard kubieke meter gas op te pompen, maar omdat er meer gas onder het Wad lijkt te zitten is dit nu naar boven bijgesteld tot 23 kubieke meter.

LAUWERSOOG - Een eventueel nieuw gemaal bij Lauwersoog kan pas op zijn vroegst in 2020 in gebruik worden genomen. Dat blijkt uit onderzoek van waterschap Noorderzijlvest.

Een brand die dinsdagochtend woedde bij zand- en grindbedrijf Spaanssen in de industriehaven van Harlingen heeft mogelijk voor vijf miljoen euro schade aangericht.

Op vrijdag 11 mei opent staatssecretaris Joop Atsma (Infrastructuur en Milieu) het Zilt Proefbedrijf Tested on Texel. Op een nieuwe testlocatie kan bekeken worden bij welk zoutgehalte in de grond bepaalde gewassen kunnen groeien.

Het Leeuwarder bedrijf Living Foods is er in geslaagd om als eerste in Nederland zeekraal in een kas te kweken. Het seizoensproduct groeide tot nu toe alleen op buitendijkse kwelders en is een belangrijk ingrediënt in de betere restaurantkeukens.

In verband met de oefening Basic Windmill vinden van dinsdag 8 mei tot en met vrijdag 11 mei vliegactiviteiten plaats boven het militaire oefenterrein de Marnewaard.

Een paar maanden op een onbewoond eiland. Dat staat de vogelwachters van de Groningse eilanden Rottumeroog en Rottumerplaat te wachten.

Nesta Shipping in Harlingen heeft voor 2 miljoen euro een kavel van zo’n 6500 vierkante meter gekocht in de haven van Harlingen.
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 226
- ...
- pagina 672
- volgende pagina