Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- 1
- ...
- 498
- ...
- 674
- volgende pagina
Resultaten

VLIELAND - De gemeenteraad van Vlieland heeft er lang tegenaan gehikt, maar het is nu toch wel degelijk de toerist die het extra geld voor de aanpak van de jachthaven het bedrijventerrein moet gaan opbrengen.

Pieterburen - De stroom jonge grijze zeehonden die de Zeehondencrèche overspoelt, put de financiën van het opvangcentrum uit.

In 2006 bezochten 303.277 mensen Ecomare, centrum voor wadden en Noordzee op Texel.

Pieterburen - De interesse van de Groninger en Friese kustgemeenten voor de Zeehondencrèche blijft groot.

DOKKUM - Dongeradeel maakt kans op de vestiging van de zeehondencrèche van Lenie 't Hart.

VLIELAND - De Vlielander Jos Houter wil afgedankte kerstbomen gebruiken voor de gaten in de duinen.

Er mogen eigenlijk geen nieuwe energiecentrales bij de Eemshaven komen.

WEST-TERSCHELLING - Tientallen pasgeboren zeehonden zijn tijdens de jaarwisseling uitgehongerd en uitgeput aangespoeld op het strand van Terschelling.

Nadat de Tweede Kamer op de laatste dag voor het verkiezingsreces al instemde met de pkb, heeft op 19 december nu ook de Eerste Kamer ingestemd met de planologische kernbeslissing (pkb) Derde Nota Waddenzee.

SCHIERMONNIKOOG - De vuurtoren beklimmen in plaats van een duinwandeling of op de boot naar Schiermonnikoog al handige informatie ontvangen op je mobiel. Het zijn enkele projecten van de ambitieuze nieuwe Stichting Waddencentra.

LEEUWARDEN - Waddenmelk biedt voldoende aanknopingspunten om als merk een succes te worden. Dat concludeert de vereniging Gezonde Waddenmelk uit een haalbaarheidsonderzoek naar het op de markt brengen van 'gezonde waddenmelk'.

TERSCHELLING - De geboorte van grijze zeehonden in de Waddenzee is dit jaar opmerkelijk vroeg.
- vorige pagina
- 1
- ...
- 498
- ...
- 674
- volgende pagina