Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- 1
- ...
- 507
- ...
- 674
- volgende pagina
Resultaten

Leeuwarden - Rijkswaterstaat neemt op Vlieland en Ameland maatregelen om de bevolking die buitendijks woont beter te beschermen tegen overstromingen.

Groningen - Gedeputeerde Henk Bleker is niet blij met de motie die zijn partijgenoot Joop Atsma in de Tweede Kamer indiende samen met Janneke Snijders (VVD).

DEN HAAG - Het besluit of de Harlinger haven buitendijks mag groeien, is door de Tweede Kamer een week uitgesteld.

De Tweede Kamer heeft het wetsvoorstel Waddenfonds vandaag met algemene stemmen aangenomen en zal dit nu doorsturen naar de Eerste Kamer.

WEST-TERSCHELLING - De Eilander Raad heeft 2005 afgesloten met een positief saldo van ruim €155.000.

SCHIERMONNIKOOG - Medewerkers van de gemeente Schiermonnikoog hebben vorige week per ongeluk een historisch belangrijk graf geruimd. Het gaat om het laatste graf waarop de naam Stachouwer stond, een van de belangrijkste families in de historie van het eiland.

De Kamer van Koophandel beschuldigt de Waddenvereniging van woordbreuk omdat zij zegt dat buitendijkse havenuitbreiding bij Harlingen onmogelijk is.

DEN HAAG - De Nederlandse Aardolie Maatschappij (NAM) kan zeer waarschijnlijk over drie maanden beginnen met extra gaswinning onder de Waddenzee.

ZOUTKAMP/LEEUWARDEN Garnalenbedrijf Heiploeg heeft deze week de contracten opgezegd met zijn zestig garnalenvissers in Friesland en Groningen. De vissers gaan nu hun garnalen weer verkopen via de visafslagen.

LEEUWARDEN - Ondernemen in Friesland wordt steeds moeilijker. De bureaucratische overheid zet de rem er op. ,,Natuur en landschap zijn hartstikke belangrijk, maar als we niet oppassen, zit alles straks op slot'', waarschuwt CDA-gedeputeerde Jan Ploeg.

LEEUWARDEN - De straaljagerpiloten die dinsdag boven het Nationaal Park Lauwersmeer vlogen, kregen de opdracht dat ze boven de 450 meter moesten blijven vliegen.

BALLUM - Ameland moet zijn belastingen en heffingen de komende jaren extra verhogen om de gemeentebegroting sluitend te krijgen.
- vorige pagina
- 1
- ...
- 507
- ...
- 674
- volgende pagina