Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 463
- ...
- pagina 673
- volgende pagina
Resultaten

HARLINGEN - Lang niet alle gevolgen van mosselzaadvisserij in de Waddenzee zijn bekend.


Assen - De Nederlandse Aardolie Maatschappij overweegt haar 25 productieplatforms in de Noordzee te voorzien van groene, vogelvriendelijke verlichting.

Lauwersoog - Het ziet rood en groen op het terrein van Rijkswaterstaat, tegenover de jachthaven van Lauwersoog.

NES - Een bruinvisje van ongeveer een jaar oud is vannacht aangespoeld op het strand bij Nes op Ameland.

WEST-TERSCHELLING - Rederij Doeksen houdt Terschelling als thuishaven voor de veerboten en neemt een tweede snelboot in de vaart als de gemeenteraad alsnog instemt met een openbaar dienstcontract.

LEEUWARDEN - Boeren in de Friese kustgebieden kunnen sinds kort op de website van Wetterskip Fryslân zien hoe het gesteld is met de verzilting van het oppervlaktewater. Dat is van belang voor het drinkwater voor het vee en het beregenen van de gewassen.

SCHIERMONNIKOOG - Een jacht met aan boord twee kinderen en twee volwassenen heeft een etmaal vastgezeten ten noorden van de Engelsmanplaat bij Schiermonnikoog.

HARLINGEN - Een aantal bedrijven in de Harlinger haven moet verhuizen. Het gaat om ondernemingen die aan het water zijn gevestigd, maar voor hun bedrijfsvoering niet afhankelijk zijn van die ligging. Het gaat om 10 tot 15 procent van het aantal bedrijven in de Waddenzeehaven.

Hoe lang en diep zitten zeehonden onder water, hoe gebruiken ze hun gebied, waar trekken ze naar toe en ontstaan er dan conflicten met menselijk gebruik?

Vanaf komende maandag 20 augustus gaat de fa. Krul/MNO Vervat weer aan de slag met het afvlakken van de geul bij Vlieland.

OOSTEREND- De oude Duitse bunker aan het begin van de Boschplaat op Terschelling wordt deze week helemaal schoongemaakt.
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 463
- ...
- pagina 673
- volgende pagina