Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 441
- ...
- pagina 673
- volgende pagina
Resultaten

Texel - De Eierlandsche vuurtoren op Texel gaat open voor publiek. Het rijksmonument staat al enige tijd leeg. De Stichting Texels Museum (STM) hoopt dat de vuurtoren aan het einde van dit jaar gereed is voor opening.

DEN HAAG - Overheidsinstanties die actief zijn in het waddengebied willen nauwer samenwerken. Dat bespaart op termijn mogelijk materiaal en menskracht.

LEEUWARDEN - De toestand van een stuk zeedijk boven Tzummarum (Friesland) is binnen korte tijd zo verslechterd dat deze met spoed moet worden hersteld om overstroming van het achterland te voorkomen.

AMERSFOORT - SP-Tweede Kamerlid Krista van Velzen wil snel een onderzoek naar de aanwezigheid van restanten verarmd uranium op het voormalige oefenterrein van Defensie de Vliehors op Vlieland. Tot 1993 hield het leger daar oefeningen en maakte onder andere gebruik van munitie met verarmd uranium.

De Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State heeft bepaald dat de minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit de bezwaren tegen mosselvisserij in de Waddenzee opnieuw moet bekijken.

Help de vogeltjes in Afrika, dan helpt u ook de Friese Wadden. Eerst het Waddenfonds proberen te dwarsbomen om het daarna aan te boren voor vogeltjes in Afrika. Terwijl er al miljoenen euro's naar de wadvogels gaan. De Vogelbescherming presteert het.

WEST-TERSCHELLING - Er mag een speelparadijs komen op het voormalige sportterrein van West-Terschelling.

DEN HAAG - Het is onduidelijk of de mosselvisserij op de Waddenzee dit jaar wordt toegestaan.

HARLINGEN - Baggeraar De Boer uit Sliedrecht is begonnen met het uitbaggeren van de Vluchthaven achterin de Harlinger Willemshaven.

Schiermonnikoog - Op de waddeneilanden is grote beroering ontstaan over het voornemen van Staatsbosbeheer om het tarief voor erfpacht fors te verhogen.

Schiermonnikoog - De vuurtorenwachters verdwijnen van de waddeneilanden. Vanaf 2010 worden de zeegaten en de Waddenzee geobserveerd vanuit een zeeverkeercentrale op Terschelling.

Eemshaven - De Waddenvereniging heeft een bezwaarschrift ingediend tegen de vergunning voor de kolencentrale die RWE in de Eemshaven wil bouwen.
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 441
- ...
- pagina 673
- volgende pagina