Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 392
- ...
- pagina 672
- volgende pagina
Resultaten

LEEUWARDEN - De pas opgerichte Waddenacademie-KNAW gaat zich presenteren op het Internet.

SCHIERMONNIKOOG - Slechts twee keer eerder werd het vogeltje op Schiermonnikoog gezien, in 1973 en 1976.

Per 1 januari 2009 draagt Rijkswaterstaat de waterkering op Schiermonnikoog over aan Wetterskip Fryslân.

De voorzieningenrechter heeft het verzoek van een inwoner van Formerum (Terschelling) om het opsporen en vangen van edelherten op Terschelling te staken, afgewezen.

'Kolencentrales moeten plannen aanpassen'

FRANEKERADEEL - In augustus dit jaar zijn weer bodemdalingmetingen verricht in NW-Friesland. Sinds de stopzetting van de gaswinning bij Franeker wordt de bodemdaling ook continue gevolgd met GPS.

WEST-TERSCHELLING - Het levend vangen van de tien edelherten in de Terschellinger duinen kost naar schatting 10.000 Euro.

HARLINGEN - Zoutfabriek Frisia blijft de mogelijkheden onderzoeken om onder de Harlinger havenmond zout te winnen.

De nieuwe reststoffenenergiecentrale die de Omrin wil bouwen bij Harlingen krijgt een milieuvergunning van de provincie Fryslân.

HARLINGEN - Zoutwinning onder de havenmond van Harlingen is niet rendabel.

De CDA-fractie in de Tweede Kamer komt in opstand als Rijkswaterstaat op 20 februari aankondigt dat de vuurtorenwachters op Terschelling en Schiermonnikoog vanaf 2010 werkloos worden.

DEN HAAG - Boeren op de waddeneilanden moeten een aparte transportregeling krijgen. Nu mogen ze, net als alle andere boeren, hun vee uitsluitend gescheiden vervoeren.
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 392
- ...
- pagina 672
- volgende pagina