Nieuwsoverzicht
Zoeken in de index
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 600
- ...
- pagina 672
- volgende pagina
Resultaten

Pieterburen
De eerste huiler (een jonge zeehond die zijn moeder is kwijtgeraakt) van dit seizoen is zaterdag naar de zeehondencrèche in Pieterburen gebracht.

Voor honderd kokkelvissers van de toonaangevende bedrijven Heiploeg
Shellfish en Roem van Yerseke is een sociaal plan afgesloten.

Resultaten van speuren in 2004
Tijdens het weekend van 4 tot 6 juni werd door 42 leden van de Nederlandse Entomologische Vereniging onderzoek gedaan naar de op Texel voorkomende insecten en andere ongewervelde dieren.

DEN HAAG - Het Faunafonds hoeft geen vergoeding meer toe te kennen voor schade die rotganzen toebrengen aan grasland aan de oostkant van Ameland.

Eemshaven
De Waddenvereniging heeft al in een vroeg stadium contact gehad met de initiatiefnemers voor het Ecodok.

Eemshaven
Lenie 't Hart van de zeehondenopvang in Pieterburen en de Waddenvereniging staan achter de plannen voor de komst van het Ecodok in de Eemshaven.

WEST-TERSCHELLING - Er is veel kritiek op de nieuwe wijze waarop Terschelling zijn toeristenbelasting wil innen.

Vanaf vandaag, 8 juni, start Rijkswaterstaat met het aanbrengen van een nieuwe zandlaag (zandsuppletie) op de vooroever van Vlieland en op het Havenstrand. De werkzaamheden zijn in september gereed.

Gedeputeerde Staten van Fryslân hebben een subsidiebedrag van in totaal E 416.117 verdeeld over 22 projecten op het gebied van recreatie en toerisme.

KORNWERDERZAND - Extra spuicapaciteit in de Afsluitdijk kan het beste komen in de 'knik' aan de Friese kant, tussen Kornwerderzand en de Kop.

GRONINGEN - De Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa) slaat de plank volledig mis met haar boete voor de garnalensector. De beoogde verlaging van de consumentenprijs is nauwelijks gerealiseerd, veel vissers balanceren op het randje van een faillissement en de groothandelaren zijn machtiger dan ooit.

Schiermonnikoog
Drie wadlopers zijn zaterdag door reddingboten van Schiermonnikoog aan land gebracht nadat één van hen onwel was geworden.
- vorige pagina
- pagina 1
- ...
- pagina 600
- ...
- pagina 672
- volgende pagina